Nieuws

Adria Supertwin, de echte alleskunner

4 dec. 2025 //

Adria Super Twin op Mercedes-Benz

De eerste Adria-buscamper op basis van Mercedes-Benz met vierwielaandrijving (AWD) en 4x4-capaciteit, voor bijzondere plekken en mensen. Ontworpen en gebouwd voor ontdekkingsreizigers, avonturiers en adrenalinejunkies, want moeilijke wegen leiden altijd naar de mooiste bestemmingen. Met een zeer rijke standaard uitrusting zoals een 190 pk motor, automaat én ALDE dieselverwarming!

Leverbaar in 2 Indelingen

Supertwin 600 SPB


Supertwin 700 SGX


Het Sprinter AWD-systeem zorgt voor een verbeterd stuurgevoel, betere wendbaarheid en extra veiligheidsvoorzieningen, met offroad-capaciteiten om ruig terrein of oneffen oppervlakken met gemak te bedwingen.

Het vermogen wordt via de aandrijflijn naar beide assen en alle vier de wielen verdeeld met automatische koppelverdeling indien nodig, verdeeld over maximaal 50% per as. Uitstekende tractie en stabiliteit op verschillende oppervlakken, bij slecht weer en op gladde wegen.

Profiteer van een betere grip op asfalt dankzij het zwaardere gewicht van de aandrijving en gebruik de lage versnellingen om uit moeilijk begaanbaar terrein te komen, zoals sneeuw en modder of om een steile helling te beklimmen.

De Supertwin is verkrijgbaar in twee buitenlengtes: 5,93 m (600 modellen) en 6,96 m (700 modellen) en in verschillende carrosseriekleuren: Tenorite Grey Metallic, Black Obsidian Metallic, Black Grey Solid, Stone Grey Solid, allemaal met geïntegreerde graphics en volledige led-buitenverlichting.

Alle modellen zijn voorzien van een geïntegreerd panorama raam en dakraam dat kan worden geopend voor natuurlijk licht in de leefruimtes. Ingelijste zijramen; schuifdeur naar de woonkamer met elektrische opstap met een draagvermogen van 240 kg, getest onder extreme temperatuuromstandigheden. Optionele elektrische opstaptreden voor bestuurder en bijrijder.

Wilt u meer informatie over de fantastische Adria Supertwin? neem dan contact met ons op!



Lees gerelateerde artikelen

Bedrijfsovername Stijkel Campers

Stijkel Campers wordt vanaf 14 maart 2025 voorgezet door Mark en Berthe Schellinger!

Teleco update voor uitschakeling M7 transponder

LET OP: onderstaande bericht is van toepassing op gebruikers van een Teleco schotel die TV kijken via Canal Digitaal (Astra 3).

Aangepaste openingstijden

Tijdens de feestdagen hebben wij aangepaste openingstijden.

Adria 2021 modellen

Lees hier de wijzigingen voor modeljaar 2021 van de Adria campers!

Carthago 2018 modellen

De nieuwe modellen van Carthago voor het seizoen 2018.